BREZPLAČNA DOSTAVA NAD 250€                                                               GARANCIJA NA ZADOVOLJSTVO                                                           VEČ KOT 37,000 RAZLIČNIH IZDELKOV!                                         

APC Easy UPS On-Line SRV 1000VA RM 230V z razširljivim baterijskim paketom za daljše delovanje in montažnim kompletom za vodila

  • Proizvajalec: APC
  • Šifra: 094458
  • EAN: 0731304450962
  • Ni na zalogi
  • 857,59€

Leanpay
od 14,44€ / mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Leanpay
×
Leanpay

Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.

3
6
12
24
36
48
60
72
84
14,44€ / mesec

Med plačili izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup.


APC Easy UPS On-Line zagotavlja zanesljivo zaščito napajanja z daljšo avtonomijo, ki podpira kritične naprave in opremo. Opremljen z visoko zmogljivo svinčeno-kislinsko baterijo nudi napetost 36 V in čas polnjenja 4,5 ure. Ta UPS lahko ob polni obremenitvi ohranja delovanje do 23 minut, kar prispeva k neprekinjenemu delovanju med izpadi elektrike. Brezvzdrževalna, zaprta in neprepustna zasnova baterije zagotavlja dolgotrajno zanesljivost brez težav pri vzdrževanju. Enota ponuja več možnosti povezave, vključno s serijskim in USB vmesnikom, kar omogoča oddaljeno upravljanje za izboljšan nadzor in spremljanje. Z delovnim temperaturnim območjem od 0°C do 40°C in sprejemnim razponom vlažnosti 0-95 % RH je primerna za različna okolja. Izvedba za montažo v rack in priložen montažni komplet olajšata namestitev v podatkovnih centrih ali strežniških sobah. Opremljena z zvočnimi opozorili, LCD zaslonom in inteligentnim upravljanjem baterije ta UPS daje prednost učinkovitosti in varnosti ter je ključna komponenta za zaščito elektronske opreme.
Podatki o proizvajalcu:
Apc




Podatki o izdelku:
Država izvora: China
Lastnosti
Barva Črna, RAL 7010
Baterija (napajanje) Svinčnokislinska
Brezžične povezave USB, serial
EprelID
EprelLink
Garancija proizvajalca 2-letna garancija
Izhodna napetost AC 220/230/240 V
Izhodni priključki 4 x power IEC 60320 C13
Lokalizacija Evropa
Mere( Š x V x G) 43.8 cm x 41.2 cm x 17.2 cm
Moč 900 watt / 1000 VA
Opis izdelka APC Easy UPS On-Line SRV 1000VA RM 230V z razširljivim baterijskim paketom za daljše delovanje in montažnim kompletom za vodila
Priključki 1 x napajanje IEC 60320 C14
Teža 27,1 kg
Trajanje delovanja (do) 23 min pri polni obremenitvi
Velikost stojala (rack) 4U
Vhodna napetost AC 220/230/240 V
Vhodno ožičenje 1-faza
Vrsta naprave UPS - za montažo v rack omaro
Vsebina paketa Komplet za tirnice, baterijski paket

Morda vas zanima tudi